Stwórz domowe SPA w 5 krokach – sięgnij po promienniki ciepła

Dziś zadbanie o wygląd i zdrowie jest nie tylko modą, ale i sposobem na życie. Dzięki temu możemy czuć się pewnie we własnym ciele, unikając wielu chorób. Teraz możemy we własnym domu stworzyć warunki, które dostępne są jedynie w salonach SPA, z tą różnicą, że nie musimy nigdzie wyjeżdżać i płacić za każdy seans w saunie. Wystarczy sięgnąć po promienniki podczerwieni.

Jak działają promienniki podczerwieni?

Promienniki w swoim działaniu, bardzo przypominają promienie słoneczne. Ciepło przyjemnie tańczy na skórze, przedostaje się do warstwy podskórnej, mięśni, rozgrzewając je i pobudzając do regeneracji. Sauny, które wykorzystują promienniki ciepła są dziś bardzo popularne, ponieważ mogą korzystać z nich niemal wszyscy. Pomagają zadbać o szczupła sylwetkę, pozbyć się toksyn z organizmu, walczyć ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przyspieszają regenerację organów wewnętrznych, poprawiają krążenie i działają zbawiennie na kondycję skóry.

Jak stworzyć własną saunę IR?

  • Przede wszystkim, musisz znaleźć takie pomieszczenie w domu, które zechcesz przeznaczyć na swoją saunę. Nie powinno być ono największe. Przytulne, mierzące kilka metrów kwadratowych również się sprawdzi w tej roli. Będzie ono wymagało zainstalowania mniejszej liczby promienników, dzięki czemu będzie po prostu tańsze w eksploatacji.
  • Drugim krokiem do stworzenia Twojego domowego SPA, będzie znalezienie firmy, która podejmie się przygotowania projektu i realizacji inwestycji. W tym celu znajdź ekspertów. Sprawdzony zespół profesjonalistów dostępny jest na stronie internetowej pl. Odwiedzą Cię oni w domu i dokonają pomiarów, na bazie których przygotowany zostanie projekt sauny infrared, wykorzystującej promienniki podczerwieni.
  • Po trzecie, pozwól pracować ekspertom. Gdy projekt będzie gotowy, a zamówienie na elementy elektryczne dotrze już do firmy, odwiedzi Cię ekipa montażowa, która zainstaluje cały sprzęt. Otrzymasz również sterownik, który pozwoli Ci w intuicyjny sposób obsługiwać całą saunę.
  • Po czwarte, przystąp do wykończenia wnętrza. Zabezpiecz ściany przed wilgocią. Możesz wyłożyć pomieszczenie kafelkami, lub postawić na drewno, które doda mu niepowtarzalnego klimatu. Zadbaj o wygodne siedziska.
  • Po piąte, koniecznie przetestuj swoją gotową saunę infrared! Ciesz się relaksem i ciepłem, które doceniasz przede wszystkim zimą i podczas wilgotnych, jesiennych wieczorów.