Złoto zagościło w najmodniejszych łazienkach na dobre

Artykuł sponsorowany.

Aranżacja oraz odpowiednie zorganizowanie każdego pomieszczenia w domu jest niezwykle ważne dla poczucia komfortu, estetyki i funkcjonalności w codziennym życiu. Niebagatelne są również doznania wizualne. Duże znaczenie ma organizacja łazienek, ponieważ powinna stanowić miejsce zarówno praktyczne, jak i przynoszące możliwość odpoczynku. A dla najmłodszych użytkowników, miejsce bezpiecznej zabawy – w wannie. Nie zawsze jest to proste w praktyce, jednak z pomocą przychodzą miejsca takie jak Excellent – producent wyposażenia łazienkowego. Dzięki temu zapoznanie się z panującymi trendami i dobór produktów zgodnie z własnymi oczekiwaniami i gustem, staje się nie tylko bardziej przyziemny, ale też zamienia się w niebywale przyjemne zadanie.

Gdzie zapoznać się z obowiązującymi trendami?

Doskonałą alternatywą dla przeglądania stron internetowych i zwiedzania salonów łazienkowych stanowi forma magazynu, Kwartalnik Excellent przedstawia nowości i bestsellery. Przegląd asortymentu staje się bardziej przejrzysty, a zapoznanie się z produktami dostępnymi w salonach na terenie całej Polski lub online, zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki kwartalnikowi czytelnik ma dostęp do promocyjnych cen wybranych przedmiotów z oferty tej marki. Forma takiego magazynu ułatwia także urządzenie kompletnej łazienki z całym potrzebnym jej zasobem.

Łazienkowe trendy

Modne stało się już „na dobre” użycie w łazienkach złotego koloru. Stanowi to niezwykle eleganckie elementy każdego wnętrza, zapewnia niesamowite efekty estetyczne i wizualne. Każdemu użytkownikowi łazienki daje poczucie z jednej strony luksusu, a z drugiej stonowania. Produkty w tym stylu zostały przedstawione w ostatnim Kwartalniku Excellent, na co warto zwrócić uwagę. Uniwersalność koloru złota sprawia, że dopasuje się do niemal wszystkich wnętrz. Dobrze komponuje się z bielą, czernią, a także drewnem czy betonem. Może stanowić zarówno kolor przewodni jak i elegancki dodatek w kilku elementach.

Efekt złota

Łazienka to miejsce, w którym kończy się i zaczyna każdy nasz dzień, warto sprawić, żeby był to dobry koniec i początek. Często też staje się ostoją dla nerwowego dnia, miejscem domowego Spa lub codziennego odpoczynku. Istotne jest zatem uczynić, aby oprócz użyteczności i funkcjonalnego urządzenia, przynosiła poczucie spokoju i komfortu psychicznego. Eleganckie elementy od Excellent to między innymi baterie umywalkowe z kolekcji Pi, które ukazują efektywność odcienia złotego. Zagościło ono w najmodniejszych łazienkach na dobre, a jeśli jeszcze nie, warto aby tak było.

Jakie złote produkty wybrać do łazienki?

Dzięki Kwartalnikowi Excellent możemy zapoznać się z eleganckim wyposażeniem miejsca, którym jest łazienka. Oprócz przedstawionych powyżej baterii łazienkowych, piękne są wykończenia i dodatki w kolorze złota. Zwieńczeniem aranżacji w takim stylu mogą być:

  • mosiężne profile dekoracyjne, aluminiowe albo stalowe,
  • przyciski WC,
  • a nawet korki typu Click-Clack.

Wszystkie elementy, które kiedyś były srebrne, dziś mogą być złote i ta, pozornie drobna, zmiana przynosi poczucie nowej estetyki tego samego pomieszczenia. Do złotej baterii umywalkowej niewątpliwie pasować będą złote dodatki w postaci akcesoriów, takich jak złota, mosiężna podkładka pod kubek z mrożonego szkła. Lub pojemnik na mydło z tej samej serii. W połączeniu stworzą spójną, elegancką kompozycję. To jednak nie wszystko. Łazienka może zachwycać złotem w miejscach takich jak odpływ liniowy spod prysznica. Excellent stworzyło serię produktów Stilio Gold i wiele innych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu i skorzystania z propozycji aranżacji łazienek.