Jakie narzędzie do zwiększenia przychodów w firmie?

Artykuł sponsorowany.

Prowadzisz e-commerce? A może odpowiadasz za kampanie reklamowe online? Jeśli tak przyda ci się narzędzie, które pomoże w analizie konkurencji, marki oraz kategorii sprzedażowych. Wszystko po to, by uzyskać lepsze efekty reklamy, a tym samym zwiększyć sprzedaż i przychody. Sprawdź narzędzie do monitorowania cen.

Jak zwiększyć dochody w sklepie internetowym?

Każda osoba prowadząca biznes oparty o sklep internetowy musi prowadzić działania w sposób efektywny, tak aby koszty reklamy nie przerosły przychodów. Optymalizując działania efektywnościowe w e-commerce, warto rozejrzeć się za narzędzie pozwalającym na zwiększeniu konwersji przy jednoczesnym utrzymaniu a nawet zmniejszeniu aktualnych kosztów. Takim rozwiązaniem będzie Bigshopper narzędzie do monitoringu cen – narzędzie pomocne nie tylko do doraźnego działania, ale także pomocne w budowaniu strategii cenowej całego biznesu e-commerce. Dowiedz się czym jest Bigshopper.

Co to jest Bigshopper?

Bigshopper to partner premium CSS – Comparison Shopping Service, czyli porównywarki cenowej Google, niezwykle popularnej wśród użytkowników internetu. Dzięki Bigshopper konsumenci mogą znaleźć najlepsze oferty wybranych produktów w sklepach internetowych i zakupić atrakcyjny cenowo przedmiot. To z kolei wielki plus dla sklepów e-commerce oraz reprezentujących ich agencji marketingowych. Z jednej strony rozwiązania Bigshopper zwiększają sprzedaż, z drugiej dla agencji pozwalają na wypracowanie efektywniejszych rezultatów prowadzonych działań reklamowych, nawet o 20% taniej w Zakupach Google.

Bigshopper i monitoring cen

Jaką ważną funkcję posiada Bigshopper? Przede wszystkich to narzędzie do monitorowania cen, dzięki któremu możemy łatwo dokonać porównań dotyczących ceny i ceny całkowitej, w tym kosztów wysyłki. Wszystkie dane są pobierane z CSS Google przez robota Bigshoppera, co pozwala uzyskać zdecydowanie lepsze efekty kampanii Google Shopping. Narzędzie monitorowania cen jest łatwe w użyciu i pozwala na:

  • filtrowanie produktów,
  • monitorowanie działań cenowych marki i konkurencji,
  • natychmiastowe wyświetlanie wszystkie dostępnych danych z Zakupów Google wraz z możliwością eksportowania do plików CSV i XLSX.

Jeśli jesteś właścicielem marki to narzędzie niezbędne do łatwego monitorowania wszystkich dostawców podobnych produktów w Zakupach Google!