Apartamenty Wielicka – ważna lokalizacja w Krakowie

Zamożni klienci oczekują, by ich apartament był „uszyty” na miarę. Większość z nich, by w pełni odczuć satysfakcję z wybranego mieszkania, korzysta z rad i usług doświadczonych deweloperów.

Czego pragną klienci?

Znaczna część osób, poszukujących luksusowych nieruchomości, stawia na lokalizację zapewniającą jednoczesne połączenie spokoju, ciszy i zieleni z nieodległym, tętniącym życiem centrum. Każdy klient doskonale zna swoje potrzeby, a oprócz dokładnie sprecyzowanej lokalizacji, stawia na funkcjonalność i wizualną aranżację apartamentu. Pieniądze często schodzą na dalszy plan, a priorytetem staje się spełnienie wszelkich wcześniej założonych wymagań. Ważny jest dla nich standard wykonania, bezpieczeństwo, a także profesjonalne administrowanie całym osiedlem.

Apartamenty Wielicka

Jedną, z najbardziej luksusowych, krakowskich inwestycji są Apartamenty Wielicka. Zlokalizowane bezpośrednio przy krakowskim zabytkowym Parku Jerzmanowskich apartamenty, to przykład inwestycji, spełniającej nawet te, najbardziej wyśrubowane wymagania klientów. Każdy z nich pragnie nadać swemu luksusowemu wnętrzu indywidualność i niepowtarzalny charakter, a przede wszystkim mieć własną przestrzeń, w której czuć się będzie po prostu swobodnie. Krakowskie przedsięwzięcie zapewnia właśnie te standardy swoim klientom.

Dwuetapowa inwestycja

Projekt Apartamentów Wielicka idealnie wkomponował się w krajobraz tej części miasta.

Na etap I składa się 5 budynków różnej wysokości z 342 mieszkaniami o różnym układzie i metrażu. Każde z nich posiada przepiękny ogródek lub sporej wielkości balkon. Windy, podziemne parkingi czy profesjonalna zabudowa piwnic to podstawa, która oferowana jest wszystkim zainteresowanym.

Etap II jest kontynuacją związaną z odnoszącym ogromny sukces sprzedażowy Etapem I. Jest także zlokalizowany w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Apartamentowiec składa się z pięciu pięter, a każde z nich zachwyca wspaniałą przestrzenią i pięknymi 121 apartamentami. Mieszkańcy mają do dyspozycji urocze ogrody bądź dużej powierzchni balkony. Wszyscy mogą również liczyć na własne przestrzenie garażowe oraz lokatorskie komórki.

Podstawą luksus i bezpieczeństwo

Komfort i bezpieczeństwo apartamentywielicka.pl to podstawa, na którą stawiają inwestorzy. Chcą oni zapewnić swoim klientom swobodę mieszkania i pewność, że nikomu nic się nie stanie. Strzeżone, zamknięte i monitorowane osiedle Apartamentów Wielicka tylko utwierdza w tych założeniach.

Prestiżowa okolica, wspaniała modernistyczna architektura, duży wybór mieszkań, a także szeroki wachlarz dodatkowych usług, to tylko niektóre z udogodnień jakie zapeewniają Apartamenty Wielicka. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem i wysoką oceną kupujących.