piękne wnętrze

Kto ich nie podziwia, ręka w górę. Ostatecznie jesteśmy zdania, że wiele filmów i seriali przyciąga pięknymi wnętrzami, które chce się oglądać bez końca. Przedstawimy kilka ciekawych propozycji, z których śmiało można czerpać inspirację.

Rodzinka.pl

Dom państwa Boskich mieszkających w Warszawie mieści się na osiedlu domków jednorodzinnych. Składa się z otwartego dołu: salon, jadalnia i kuchnia ułożona jest w ciekawej konfiguracji. W przedpokoju znajdują się schody na górę oraz gabinet Ludwika Boskiego. W domu królują tanie meble z popularnej szwedzkiej sieciówki, a wszystko urządzone jest gustownie i ze smakiem. Mocne kolory, takie jak czerwienie, zielenie czy granaty podkreślają rodzinny charakter całego budynku.

Lepiej późno niź później

W domku położonym na plaży króluje surowy klasycyzm. Nie ma w nim zbędnych dekoracji: złamana biel na jasnych ścianach, elegancja, dużo kloszowych lamp, wygodne, jasne sofy i różnorodność tkanin podbiły serce niejednego projektanta.

Przepis na życie

Nowoczesne warszawskie mieszkanie z indyjskim akcentem, otwartą, wielką kuchnią i uroczym salonem to mieszkanie głównej bohaterki – Anki. Całe mieszkanie jest niezwykle klimatyczne, ściany, choć dominują na niej ciemne kolory wydają się bardzo przytulne. Olbrzymi narożnik zachęca do odpoczynku.

Seks w wielkim mieście

Nie ma dziewczyny, która nie marzyłaby o nowojorskim apartamencie Carrie Bradshaw. Bardzo ustawne, świetnie urządzone wnętrze z wielką klasą na planie kwadratu. Z każdego pomieszczenia można było łatwo dostać się do następnego, a centralne miejsce zajmowała kuchnia, z której główna bohaterka i tak bardzo rzadko korzystała. To małe mieszkanko mieściło w sobie garderobę, łazienkę, kuchnię, sypialnię, salonik i mały gabinet.

Artykuł powstał dzięki OH Kino we Wrocławiu.

1 thought on “Wnętrza w serialach i filmach

  1. Zawsze marzyłam o takim mieszkaniu jak ma Carrie Bradshaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.